top of page

Система нічного управління автомобілем NH DrivePro1.1

Пропонуємо до вашої уваги універсальну систему нічного водіння автомобілів NH Drive Pro 1.1
Система призначена для встановлення на легкові та вантажні автомобілі та забезпечує їхнє водіння у нічний час доби без включення фар та прожекторів.
Система може застосовуватися для потайного переміщення транспортних засобів при об'їзді та патрулюванні територій, охороні мисливських угідь, ставків, для спостереження та реєстрації рухомих та нерухомих об'єктів.
На ринку представлено декілька систем нічного водіння.
У системах, у яких зображення з інфрачервоної камери виводиться на виносний монітор (розташований на стелі чи торпедо), водій змушений одночасно дивитися на дорогу через лобове скло автомобіля та монітор. Це відволікає увагу і може спричинити серйозну аварію.
У системах проекційного типу зображення, що проектується камерою на лобове скло завжди «засвічує» загальне темніше тло дороги і не дозволяє водію бачити реальну картину того, що відбувається.
Крім того, істотним недоліком всіх представлених на ринку систем нічного водіння є те, що розміри об'єктів, що відображаються на дисплеї або лобовому склі, відрізняються від їх розмірів, видимих очима спостерігача, і водій не в змозі правильно оцінити відстань до них.
У системи NH Drive Pro 1.1 за формування картинки відповідає інфрачервона камера, водій отримує її через відео окуляри. Відволіктися від неї просто неможливо. Навіть повернувши голову убік, водій все одно бачитиме картинку дороги перед очима.
Система нічного водіння та навігації побудована на основі високочутливої інфрачервоної камери та може працювати як у повністю прихованому (пасивному) режимі, так і в активному режимі із застосуванням інфрачервоного підсвічування, при цьому дальність спостереження у повній темряві становить 200 метрів.
Система складається з блоку інфрачервоної камери, який встановлюється на дах транспортного засобу та відео окулярів, які одягаються як звичайні сонцезахисні окуляри та не заважають керуванню автомобілем. Блок інфрачервоної камери має пиле-волого захисне виконання (без можливості занурення у воду). Відео окуляри працюють за бездротовою схемою та не обмежують рухів водія. Крім того, після зупинки машини можна відійти від неї на відстань до 50 метрів і Ви все одно будете бачити, що відбувається перед вашою машиною.
Система не боїться засвіток, спалахів та світлових перевантажень будь-якої тривалості та інтенсивності, працює без обмежень уночі та яскравим сонячним днем.
Система автоматично пригнічує точкові джерела світла і дозволяє прибрати навіть зустрічне світло потужних ксенонових фар і при цьому бачити номерний знак автомобіля, що йде назустріч, що важливо при реєстрації транспортних засобів, що рухаються вночі.
Система встановлюється на магнітних кріпленнях безпосередньо на дах транспортного засобу та стаціонарно, навіщо на транспортному засобі монтується спеціальний кронштейн кріплення блоку інфрачервоної камери.
Встановлення та підключення системи може проводити будь-яка людина, яка не має спеціальних знань та навичок, дістаєте блок інфрачервоної камери і ставите його на дах автомобіля, підключаєте кабелі живлення інфрачервоної камери до бортової мережі автомобіля (12 вольт), включаєте живлення відео окулярів, перемикаєте канали на блоці, що передає до появи у відео окулярах картинки, що передається камерою, встановлюємо дискові магніти на стійки опор блоку інфрачервоної камери та закріплюємо їх зверху гайками.
Система повністю готова до роботи. Весь процес її встановлення та приведення в робочий стан займає не більше 3-х хвилин. Встановлюється на всі види автомобілів. Наша система нічного водіння є реальною альтернативою окулярам нічного бачення на основі електронно-оптичних перетворювачів, які мають вартість у кілька разів вищу і до того ж дуже чутливі до засвічення.
Картинка, що спостерігається у відео окулярах, на 100% реалістична, її параметри (кутові розміри, яскравість, контрастність) повністю відповідають реальній картині. Таким чином, маючи перед очима картинку з реальними розмірами, що оточують транспортний засіб об'єктів, водій завжди може правильно оцінити відстань до будь-якої з них (людини, автомобіля, дерева, ями на дорозі) і своєчасно виконати необхідний маневр.
Після трьох днів тренувальних поїздок на автомобілі Toyota Land Cruiser 200, оснащеному системою нічного водіння, нам вдалося практично у повній темряві (безмісячна ніч із щільною хмарністю) пересуватися полями на швидкості до 50 км/год.

029.jpg
bottom of page