top of page

Тепловізійний приціл Electrooptic Пантера-75 серії «Pro 6 -17»

Приціл призначений для виявлення, розпізнавання та спостереження за складними та замаскованими цілями в далекому тепловому діапазоні та ведення прицільної стрільби з різних типів зброї:

- вдень

- у сутінках

- вночі

- при будь-яких рівнях освітленості-

- у повній темряві

у простих та складних метеоумовах:

- дощ

- сніг

- туман

- через пилову завісу

- через димову завісу будь-якої щільності

Тепловізійний приціл «Пантера-75» серії «Pro 6 -17» створений на основі високоефективної неохолодженої мікроболометричної матриці Pico™ 384,(на аморфному кремнії (alpha-Si)) з прогресивним розгорненням і електронним калібруванням, виробництва фірми Sofradir (Франція).

Роздільна здатність матриці 384х288 пікселів, з кроком пікселів 17 мікрон. Відсутність механічної калібрувальної шторки підвищує ударну стійкість матриці та прицілу загалом. Приціл відрізняється від аналогів досконалішою електронікою управління, що дозволяє обходитися без складного меню.
Кожній функції присвоєно свою кнопку управління, що дозволяє працювати з приладом вночі на дотик.

Наявність балістичних поправок (три комірки пам'яті) дозволяє пристрілювати зброю на різні дистанції (типи боєприпасів) чи різні типи зброї. Приціл виявляє ціль за будь-якої погоди (снігопад, сильний дощ, туман), а також розпізнає об'єкти крізь чагарники та пилові завіси. Приціл надійний, компактний і простий у користуванні.

Кожен приціл проходить випробування на ударну стійкість.

На відміну від приладів на основі електронно-оптичних перетворювачів (ЕОП), що працюють в діапазоні, що трохи перевищує чутливість людського ока, тепловізори вловлюють не відображене, а власне теплове випромінювання об'єктів у дальній інфрачервоній області спектру - 8-14 мкм.

Власне тепло випромінюють як біологічні об'єкти – люди, тварини, птахи, так і технічні об'єкти – житлові будинки, транспортні засоби з тепловими та електричними двигунами тощо. Теплі об'єкти тепловізор бачить світлішими, холодні – темнішими. Тепловізор добре бачить і яскравим днем і найтемнішої ночі, оскільки він абсолютно не чутливий до видимого світла, а сприймає тільки теплове випромінювання, яке однаково добре поширюється і вдень, і вночі. Тепловізор бачить замасковані або приховані об'єкти через непрозору перешкоду: листя та чагарник, маскувальні мережі, невеликий шар землі, нагромадження предметів, а також в умовах поганої видимості (туман, дощ, снігопад, пил, дим та ін.)

Приціл "Пантера-75" оснащений спеціально розробленим надсвітлосильним об'єктивом (F1,0) з фокусною відстанню 75 мм, що дозволяє вести спостереження на дистанціях від 5 метрів до нескінченності. Всі лінзи об'єктива виготовлені з металевого германію надвисокої чистоти і мають багатошарове покриття, що просвітлює, що підвищує ефективність проходження теплових променів. Подібні об'єктиви дуже дорогі у виробництві та застосовуються в системах охорони державних кордонів, об'єктів особливої важливості, атомних електростанцій, морського узбережжя, портів, військових баз.

Специфікація
bottom of page